"Minulla on pieni pippeli" -argumentti

basstonez
20.11.2025

Analyyttinen realisti -nimimerkin puolustelu omalle huonolle itsetunnolleen. Paitsi että hän on päähänpotkittu luuseri, hänellä on ns. millipili eli mikropenis, eikä hän ole koskaan ollut sukupuoliyhteydessä eikä tule olemaankaan.

"Mua vituttaa kun olen tyhmä, köyhä, ruma ja mulla on pieni pippeli. Onneksi on netti, jonne voin kirjoittaa anonyymisti rasistisia herjoja. Pili on edelleen yhtä pieni, mutta ainakin se vähän värähti."
Hyödyllinen (4) Huono (2)

Uusin kommentti: Hohhoijaa. Lähinnä tämä menee laatuviihteestä ...

Lue kommentteja (7)

Analyyttinen_realisti
20.11.2025 12:24
Kehitysvammainen vassarineekeri teki taas kiukuspäissään uuden määritelmän kun tuli servatuksi :D Kiva nähdä kuinka kerta toisensa jälkeen todistat millaisia 60äö kehareita te olette.
basstonez
20.11.2025 12:28
Ymmärrän että totuus tekee kipeää :D
Analyyttinen_realisti
20.11.2025 12:30
Kerrotko vielä mikä tämä "totuus" on? Se, että teillä vassaripedarellla on alhainen äö ja ainut mihin kykenette on "sinulla on pieni pippeli" -huutelu tullessanne servatuksi? No se on kyllä kieltämättä ihan totta.
Analyyttinen_realisti
20.11.2025 12:33
Miksi muutes yläpeukutat omia määritelmiäsi? Onko huono itsetunto?
basstonez
20.11.2025 12:38
Miksi sinä peukutat omia määritelmäsi?
Analyyttinen_realisti
20.11.2025 12:42
Eipä ollu. Ymmärrän kyllä, että sinulla on itkucopepäissäsi tarve kiukkuiselle projisoinnille, mutta jatka vaan. Todistat hyvin kuinka tunteiden ohjaama 60äö kehari olet.
basstonez
20.11.2025 13:03
Hohhoijaa. Lähinnä tämä menee laatuviihteestä kun seuraa, millaisia vastauksia sinun kahdella aivosolullasi saa aikaan. Jatka pois vaan.

Piilota

Lisää uusi määritelmä sanalle "Minulla on pieni pippeli" -argumentti.